Головна > Новини > Новини партнерів > Мережа Metro проводить METRO Chef Forum для професіоналів ресторанної індустрії
Мережа Metro проводить METRO Chef Forum для професіоналів ресторанної індустрії

Мережа Metro проводить METRO Chef Forum для професіоналів ресторанної індустрії

Масштабний безкоштовний захід для HoReCa-сегмента відбудеться в Одесі 10 березня. Його мета – підтримати ресторанну сферу за часів карантину і допомогти рестораторам підготуватися до літнього сезону

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили RAU в компанії, для участі в заході, який розпочнеться в Одесі 10 березня в 9.00, необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

METRO Chef Forum – це професійна подія, спрямована на підтримку ресторанної сфери за часів карантину, бо компанія Metro має намір допомогти рестораторам успішно підготуватися до літнього сезону. Для цього під одним дахом зберуться більше 15-ти іноземних та українських спікерів, які підготували три продуктових майстер-класу і сім лекцій на теми сучасних трендів і маркетингу, створення барної та винної карти, оптимізації витрат в ресторані, корпоративної культури і мотивації. А ще для всіх учасників підготували приємний сюрприз у вигляді винної дегустації та вручення подарунків.

Перед заходом менеджер Metro зв’яжеться з кожним учасником, оскільки головне завдання, щоб на захід потрапило якомога більше зацікавлених шефів, рестораторів і власників з Одеси і регіону.

Спікери поділяться секретами успішного ведення бізнесу, складання меню, роботи з персоналом, трендами і тенденціями в ресторанній галузі, а також обов’язково дадуть відповідь на всі питання.

Зокрема відвідувачі заходу отримають:

  • практичні знання, поради та готові робочі інструменти для запуску нового сезону;
  • інформацію про новинки і тенденції в фуд-індустрії;
  • корисні знайомства і обмін досвідом;
  • приємні подарунки протягом всього форуму, а також вказавши номер карти METRO, можливість отримати додаткові цінні призи.

Зверніть увагу: подія відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів. Перед початком всі учасники і гості пройдуть обов’язковий безкоштовний експрес-тест на наявність COVID-19. Гостю з позитивним результатом в будь-якому випадку вишлють всі відеозаписи лекцій і майстер-класів, щоб він нічого не пропустив.

Встигніть зареєструватися на важливу ресторанну подію цієї весни за посиланням: https://bit.ly/3bie4Qg.

Читайте також –

METRO реалізовує безпрецедентну програму підтримки готельно-ресторанного бізнесу в умовах карантину

Про автора