Мережа Копійка відкрила новий універсам в Чорноморську (+фото)

Мережа Копійка відкрила новий універсам в Чорноморську (+фото)

30.05.2023 11:20
  830
rau

Магазин розташувався на першому поверсі торгового центру Нептун за адресою: Чорноморськ, пр-т Миру, 14.  

Нова Копійка —  98 універсам мережі. Загальна площа магазину — 1660 кв. м, торгова — 1035 кв. м.

В оформлені нового магазину використано низку інноваційних рішень. Яскрава навігація в рожевій кольоровій гамі покликана допомогти покупцеві швидко і легко знайти потрібні продукти та додати візуальної привабливості в процес вибору.

Атмосферу рибного відділу доповнено яскравими малюнками на морську тематику, а витонченості та шарму кондитерському відділу додають яскраві маркізи та дизайн у стилі європейської лавки. Загалом магазин оформлений у світлих тонах, що робить його просторим та привабливим для відвідувачів.

У торговому залі встановлено 4 касових апарати, та 2 КСО. Штат магазину — 37 співробітників. Магазин працює з 8:00 до 22:00, без вихідних.

Асортимент супермаркету охоплює близько 9000 найменувань — це товари на кожен день, власні кулінарія та випічка,  кондитерський відділ, свіжі фрукти та овочі, вода, соки.

Довідка. Торгова мережа Копiйка була створена у 2001 році в Одесі. Наразі компанія об’єднує 98 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 4000 осіб.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  149
Усі новини ринку