Лео Кераміка відкрила магазин у Хмельницькому (+фото)

Лео Кераміка відкрила магазин у Хмельницькому (+фото)

04.10.2023 08:43
  991
rau

Мережа фірмових магазинів Лео Кераміка розширюється навіть у такий складний для країни час. 16 вересня мешканцям міста Хмельницький відчинив свої двері новий магазин мережі компанії по вулиці Прибузькій, 13 (на розі з вулицею Трудовою). Це вже 34-й магазин рітейлера.

Відтепер і у цьому місті можна придбати все для якісного ремонту в одному магазині:

  • керамічна плитка;
  • сантехніка;
  • підлогові покриття;
  • двері;
  • шпалери та освітлення;

Все представлено в одному комфортному виставковому залі площею більше 1000 кв. м.

Компанія презентувала колекції керамічної плитки власної торгової марки Home Tiles. Це ретельно відібрані колекції власного імпорту, що стали абсолютними бестселлерами. У магазині також представлена мозаїка власного виробництва Котто Кераміка, що виготовляється на заводі у Львові. Створення панно з мозаїки за власним проектом дозволяє клієнтам втілювати неординарні інтер’єрні задуми.

У магазині представлені готові рішення ванних кімнат, клієнти мають змогу оцінити виставку сучасної стильної сантехніки та великоформатної плитки.

В Лео Кераміка можна замовити послуги друку фотошпалер, гідроабразивної порізки плитки, цифрового друку на плитці та мозаїці, а також 3D візуалізацію інтер’єру. Ці додаткові переваги надихають на створення особливого дизайну.

Нагадаємо, що Лео Кераміка є всеукраїнською мережею магазинів оздоблювальних матеріалів з 16-річним досвідом та тисячами задоволених клієнтів. А також приймає участь у державній програмі з відбудови та відновлення житла єВідновлення.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку