Головна > Досвід > Маркетинг > Сила соцмереж: як чернігівський ТРЦ Hollywood досягає мільйонних охватів публікацій
Сила соцмереж: як чернігівський ТРЦ Hollywood досягає мільйонних охватів публікацій

Сила соцмереж: як чернігівський ТРЦ Hollywood досягає мільйонних охватів публікацій

Торговельно-розважальний центр з міста з населенням менше 300 000 осіб входить в число лідерів по фоловерам в деяких соціальних мережах і досягає найбільшої залученості користувачів серед усіх ТРЦ України. Розкриваємо секрет успіху.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Соцмережі стали одним з основних інструментів в маркетингу, адже більшість людей приймають рішення про покупку на основі отриманої інформації в Facebook або Instagram. У них бренд може розповісти про себе, комунікувати зі своїми клієнтами та прорекламувати себе. «Ми зрозуміли, що цей інструмент потрібно використовувати більш активно. Тому поставили перед собою завдання зробити для кращого в регіоні ТРЦ найпривабливіші сторінки в соцмережах. Адже в сучасному світі це найактуальніший канал взаємодії. Зручність комунікації такого формату очевидна: в одному місці зібрана інформація про акції та новинки від орендарів, тут же є реальна можливість радувати фоловерів, ділитися з ними позитивними емоціями, маючи таким чином прямий зв’язок з людьми», – так коментує використання соціальних мереж директор з розвитку ТРЦ Hollywood Марина Рейко.

На даному етапі чернігівський ТРЦ Hollywood розвиває три канали онлайн-комунікації: сторінка в Facebook, аккаунт в Instagram й аккаунт, що з’явився недавно у популярному TikTok. Останні півроку ТРЦ активно працював над своїми сторінками в соцмережах і їх розвитком, і вже отримав фідбек: зросла кількість користувачів, посилилася їх активність.

Про це свідчить результат останніх двох місяців: загальне охоплення публікацій ТРЦ Hollywood – понад три мільйони осіб.

У рейтингу серед торгово-розважальних центрів України ТРЦ Hollywood зайняв 6-е місце за кількістю абонентів в Instagram (аудиторія в 36,5 тис.). А по їх активності – перше місце (висновки засновані на показниках, отриманих через сервіс LiveDune). Результати дуже хороші для міста з населенням 285 000 жителів.

Відділ маркетингу ТРЦ створив свою продакшн-студію, завдання якої – допомагати магазинам в продажах, створюючи цікавий і креативний контент в соцмережах.

Це, наприклад, відеореклама з використанням вірусних роликів з TikTok. У розробці контенту беруть участь кращі ведучі та моделі Чернігова. Рекламні й інформаційні публікації розбавлені гарячими соціальними темами, які непокоять жителів Чернігівської області та всієї країни.

Особливість нової стратегії – постійні розіграші цінних подарунків. За допомогою такої активності магазини найбільшого ТРЦ Чернігова інформують людей про актуальні акції та привабливі пропозиції. До таких публікацій додатково застосовують таргетовану рекламу, завдяки чому охоплення збільшується в 2-3 рази в порівнянні з органічним. Цей сучасний формат спілкування з покупцями – відмінна підтримка орендарів ТРЦ, тому вони з інтересом і розумінням включилися в усі спільні проекти.

Активну роботу над соцмережами почали в період карантину, відразу ж стала зростати кількість фоловерів,  охоплення аудиторії. Інші ТРЦ не створювали активностей, в той час як ТРЦ Hollywood, навпаки, жваво взаємодіяв зі своїми прихільниками.

Комунікації в соцмережах і привели до успішного результату, адже інші інструменти в період карантину не діяли. Саме завдяки роботі в соціальних мережах торговий центр якісно підготувався до відкриття, а його втрати по трафіку склали всього лише 10% в день нового відкриття.

Підсумком впровадження стратегії торгово-розважального центру стали високі показники активності користувачів і збільшення їх кількості в соцмережах, що в результаті призвело до зростання трафіку покупців і позитивних цифр продажів.

Читайте також-

Маркетинг в умовах карантину на прикладі ТРЦ Hollywood

Про автора