Головна > Новини > Новини партнерів > Міжнародна платіжна платформа FONDY стала партнером Асоціації рітейлерів України
Міжнародна платіжна платформа FONDY стала партнером Асоціації рітейлерів України

Міжнародна платіжна платформа FONDY стала партнером Асоціації рітейлерів України

Керівництво та колектив RAU вітають FONDY в числі партнерів об’єднання провідних гравців українського ринку роздрібної торгівлі.

Цей матеріал доступний російською мовою

FinTech компанія FONDY — розробник сервісу, за допомогою якого будь-який підприємець може підключити прийом онлайн-платежів на сайті або в мобільному додатку від клієнтів з усього світу. Сервіс підтримує більше 50-ти платіжних методів, серед яких картки Visa та Mastercard, інтернет-банкінг популярних європейських банків, локальні методи (Trustpay, Alipay, iDEAL), мобільні гаманці Apple Pay та Google Pay.

З 2014 року проект виріс до рівня міжнародної компанії з офісами в Україні, Великобританії, Ірландії, Польщі, Словаччини, а клієнтами платформи за цей період стали понад 8 000 компаній. У 2020-му компанія продовжує свою експансію на європейські ринки і створює нові сервіси для клієнтів.

Підключившись до платіжної платформі FONDY, підприємці економлять час і швидше отримують оплати від клієнтів. А завдяки можливості приймати оплату з будь-якої точки світу в більш ніж 100 валютах, вони виводять свій бізнес на міжнародні ринки.

Серед інших особливостей сервісу: зручний портал продавця з детальною аналітикою по вхідних платежах, можливість приймати регулярні платежі за передплатою, система холду (заморозки) грошей на картці покупця, функція розділення (спліт) платежу на декількох отримувачів.

А для легкого підключення до будь-якого сучасного сайту доступні плагіни для більш ніж 30-ти популярних CMS. Продавцям в соціальних мережах FONDY пропонує прийом оплат за допомогою платіжних посилань, які можна вбудовувати в публікації. А великому бізнесу — повноцінне API, за допомогою якого розробники можуть будувати складні системи по прийому і перенаправленню клієнтських оплат, а також змінювати зовнішній вигляд платіжної сторінки.

Місією компанії на ринку України є підвищення фінансової інклюзії — рівня проникнення сучасних фінансових технологій в бізнес та побут простих споживачів. А також збільшення відсотка безготівкових (cashless) платежів, як більш зручних, швидких і безпечних для обох сторін.

Довідка. Асоціація рітейлерів України  – профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та підприємств, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація діє як незалежна некомерційна організація юридичних осіб. 

Серед членів Асоціації більше 60-ти провідних національних і міжнародних брендів. 

Читайте також –

ЦУМ Чернігів став партнером Асоціації рітейлерів України

Про автора