Епіцентр запускає власну мережу парків розваг Epiland

Епіцентр запускає власну мережу парків розваг Epiland

17.04.2024 12:05
  1952
Костянтин Симоненко

В компанії Епіцентр повідомляють, що перший парк розваг під назвою Epiland буде відкрито в Києві вже влітку цього року.

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, Епіцентр прагне надати своїм відвідувачам абсолютно новий досвід дозвілля у синергії з шопінгом, тому запускає нову мережу сімейних парків розваг Epiland по всій Україні. Проєкти розвиватимуться у двох форматах: сімейні парки розваг площею до 4500 кв. м та 15 000 – 30 000 кв. м. Кожен окремий парк буде унікальним.

«У всьому світі ТРЦ вже багато років залишаються основним місцем для сімейного дозвілля. В Україні цей тренд ще більше підсилюється потребою в отриманні позитивних емоцій на тлі перманентних стресів, відтак ми відчули запит на якісну розважальну складову в наших об’єктах для родин з дітьми», – розповідає директорка напрямку ексклюзивних концептів та розвитку мережі торговельних центрів Епіцентр Вікторія Зеленська.

Перший парк розваг Epiland – в дизайн-концепції “Планета Пандора” – відкриється вже у червні 2024 року на другому поверсі столичного ТЦ Епіцентр на вул. Полярній 20 Д. Площа парку становитиме 3000 кв. м. Основний акцент проєкту зроблено на розваги для дітей віком до 12 років та проведення ексклюзивних дитячих днів народжень. Додатковою перевагою для відвідувачів будуть послуги няня-сервісу, що дозволить залишити дитину з професійним baby-sitter та відправитись за покупками в ТРЦ.

«Наша мережа Epiland матиме унікальну тематику «Подорож у просторі та часі», яка розкриватиметься в декорі інтер’єрів, кастомізованих (адаптованих, – прим. ред) атракціонах та в легенді мережі; включатиме безпечне високоякісне обладнання від найкращих світових та вітчизняних виробників: лабіринти, батути, дитячі майданчики, скеледроми, VR-симулятори, ігрові та редемпшн автомати (з виграшем призів, – прим. ред), автодроми, тематичні квести, party-руми, анімацію, власне сімейне кафе, імерсивний дайнінг, а в окремих концепціях і екстремальні атракціони», – зазначила rерівник відділу розважальних концепцій компанії Епіцентр К Катерина Черняк.

У 2024 році Епіцентр також планує відкриття парків розваг у складі ТРЦ Green Gallery (Київська обл., с. Чабани, вул. Одеське шосе, 8) та в ТРЦ Bucha Gallery (Київська обл., м. Буча, вул. Нове шосе, 1).


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку