Група компаній Епіцентр будує свою першу АЗС

Група компаній Епіцентр будує свою першу АЗС

07.06.2024 08:00
  600
rau

Про будівництво АЗС мережею Епіцентр йдеться у дозвільних документах за травень 2024 року, – пише видання НафтоРинок із посиланням на копії цих документів.

Епіцентр будує свою першу заправку на території компанії, де розташований логістичний центр Калинівка, митний термінал та завод з виробництва керамічної плитки й керамограніту в селищі Калинівка Фастівського району Київської обл.

На АЗС буде здійснюватися реалізація дизпального та бензину марки А-95+ та А-95. Для зберігання пального передбачено два підземні резервуари об’ємом по 100 куб. м. Річний об’єм нафтопродуктів складатиме до 10 500 куб. м. Також буде встановлений резервуар для зберігання AdBlue.

В будівлі АЗК будуть розташовані магазин з продажу супутніх товарів та кафе для швидкого харчування відвідувачів.

Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщується підприємство, становить 0,3004 га.

Довідка. Епіцентр керує однойменною торговельною мережею, а також супермаркетами під брендом Нова Лінія. Окрім цього, до групи компаній входить маркетплейс epicentrk.ua, мережа магазинів спортивних товарів Intersport, агрохолдинг Епіцентр-Агро, заводи з виробництва керамічної плитки Epicenter Ceramic Corporation (у Києві та Калуші), деревообробне підприємство «ЦБМ Осмолода та логістичні потужності загальною площею 172 000 кв. м у різних регіонах України.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку