Головна > Новини > Новини партнерів > Інвесткомпанія Dragon Capital закрила угоду з придбання видань minfin і finance.ua
Інвесткомпанія Dragon Capital закрила угоду з придбання видань minfin і finance.ua

Інвесткомпанія Dragon Capital закрила угоду з придбання видань minfin і finance.ua

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує Dragon Capital, завершив угоду з придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum.

Читати російською

Компанія Treeum є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні та керує діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць.

«Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю. Treeum має значну ринкову експертизу і впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання. Ми раді можливості партнерства з такою сильною командою менеджерів та акціонерів», — зазначив керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій в Dragon Capital Андрій Носок.

«Treeum радий вітати Dragon Capital серед наших акціонерів. Ми вели переговори з рядом поважних міжнародних інвесторів і, в підсумку, вирішили зупинити свій вибір на Dragon Capital, так як побачили в них найбільш комфортного та надійного партнера, здатного прискорити розвиток Treeum. Віримо, що в команді з таким досвідченим інвестором зможемо вивести нашу компанію на новий рівень», — говорить співзасновник і CEO Treeum Іван Євтушенко.

Довідка. Про Treeum. Treeum є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні, котрий управляє діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць. Компанія заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенко у 2008 році.

minfin.com.ua — сайт про фінанси та інвестування. Мінфін публікує статті про вкладення грошей, курси валют, а також дані про банки та їх продукти. Сайт допомагає розібратися в темі інвестування, порівняти і вибрати інструменти для вкладення грошей.

finance.ua — сайт порівняння фінансових продуктів та медіа про особисті фінанси. Заснований у 2000 році, в 2016 році став частиною Treeum. Finance.ua дозволяє порівнювати послуги банків, кредитних і страхових компаній та замовляти їх онлайн.

Про Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. — фонд прямих інвестицій, створений в листопаді 2015 року. Фонд управляється компанією Dragon Capital та інвестує в широкий спектр секторів економіки України, надає бізнесу фінансову і управлінську підтримку для забезпечення довгострокового зростання.

Про Dragon Capital . Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості.

Читайте також – 

Dragon Capital витратив понад 160 млн грн на проєкти економічного і соціального розвитку України у 2020 році

Про автора