Dragon Capital отримав дозвіл на будівництво першої черги індустріального парку Е40

Dragon Capital отримав дозвіл на будівництво першої черги індустріального парку Е40

30.12.2021 02:18
  3970
rau

Компанія Dragon Capital отримала дозвіл на будівництво першої черги індустріального парку E40 Industrial Park (м. Київ) – складського комплексу класу А площею 25 764 кв. м.

E40 Industrial Park – індустріальний парк загальною площею 200 000 кв. м, розташований на 27-му кілометрі Житомирської траси, що є частиною європейського автошляху E40.

Територія E40 Industrial Park охоплює площу 49 га та складається з 9 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення, які відповідатимуть міжнародним стандартам для «зелених» будівель BREEAM. Власна керуюча компанія Dragon Capital Property Management забезпечуватиме централізоване обслуговування об’єктів інфраструктури та охорону парку.

Під управлінням Dragon Capital Property Management знаходиться більше 380 000 кв. м промислової нерухомості, і компанія продовжує розширяти портфель у цьому сегменті, в тому числі за рахунок девелопменту. Також компанія активно розбудовує ще один парк М10 Lviv Industrial Park у Львові, де вже завершено будівництво каркасу першої черги площею 14 400 кв. м.

Михайло Сакун, інвестиційний директор Dragon Capital, прокоментував: «Ми надзвичайно раді бачити, що отримання дозволів на будівельні роботи в нашій країні стає прозорим та ефективним. Ми були вражені, коли отримали дозвіл в ДІАМ всього за один день, подавши всі необхідні документи онлайн через портал Дія. Це безпрецедентна реформа, яка сама по собі може послужити потужним сигналом для нових інвестицій у сектор будівництва. Крім того, нещодавно у першому читанні були прийняті суттєві податкові пільги для резидентів індустріальних парків. Такі кроки дозволяють інвесторам бачити перспективність інвестування в розвиток індустріальних парків в Україні і створюють реальні стимули для надходження інвестицій у сектор промислової нерухомості в цілому.

Індустріальний парк Е40 – це ідеальне рішення для розміщення виробництва. Стратегічне розташування на ключовій міжнародній трасі, поруч зі столицею та її висококваліфікованими кадрами, інфраструктура та сервіс від професійного та досвідченого девелопера є ключовими перевагами проекту. Партнерам ми пропонуємо як традиційну оренду, так і проекти build-to-suit, тобто проєктування та будівництво під замовника, чим суттєво спрощуємо промисловцям процес розширення, релокації чи виходу в Україну, адже повністю беремо на себе всі питання, пов’язані з будівництвом».

Більше про Е40 Industrial Park: https://e40.com.ua/

Довідка. Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

Dragon Capital Property Management – керуюча команда, що здійснює управління портфелем комерційної нерухомості компанії. Під її управлінням знаходиться 31 об’єкт (бізнес-центри, ТРЦ та логістичні комплекси) загальною площею 778 000 кв.м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Dragon Capital розвиває два індустріальні парки: М10 Lviv Industrial Park у Львові площею 140 000 кв.м та E40 Industrial Park під Києвом площею 200 000 кв. м.

Читайте також –

Томаш Фіала, Dragon Capital: Ми прив’язані до успіху наших орендарів та зацікавлені у високих виторгах


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку