Головна > Новини ТРЦ > Люди девелопменту > Генеральний директор Arricano стала гостем програми «За рамками рітейлу» Андрія Жука
Генеральний директор Arricano стала гостем програми «За рамками рітейлу» Андрія Жука

Генеральний директор Arricano стала гостем програми «За рамками рітейлу» Андрія Жука

CEO Arricano Анна Чуботіна в ході нового випуску онлайн-програми «За рамками рітейлу» розповіла про те, як укласти вдалий договір між орендарем та орендодавцем.

Цей матеріал доступний російською мовою

Анна Чуботіна – генеральний директор Arricano. Анна має більш ніж 17-річний досвід роботи в сфері комерційної нерухомості, дев’ять з яких були в JLL Україна. Вона працювала з такими компаніями як ТОВ «СвітЛенд Україна», King Cross Group, DCH Real Estate і Kray Property. А в березні 2016-го була призначена директором департаменту торгових площ Arricano.

У цьому випуску Анна поділилася секретом того, як укласти такий договір, щоб були щасливі і орендар і орендодавець, що важливо знати про договір оренди, і як формується орендна ставка.

Нагадаємо, перший випуск програми «За рамками рітейлу» був опублікований на початку грудня минулого року. В рамках проекту співзасновник Асоціації рітейлерів України Андрій Жук зустрічається з лідерами ринку і першими особами сфер роздрібної торгівлі, девелопменту та суміжних галузей, спілкуючись з ними про ключові події в галузі, особливості ведення бізнесу, особистому досвіді і багато іншого.

Читайте також –

Анна Чуботіна, Arricano: Знижка на платежі не завжди може врятувати орендаря

Про автора