Головна > Новини > Відкриття > Мережа магазинів гаджетів та електроніки Алло розширилася до 340 торгівельних точок
Мережа магазинів гаджетів та електроніки Алло розширилася до 340 торгівельних точок

Мережа магазинів гаджетів та електроніки Алло розширилася до 340 торгівельних точок

Нещодавно новий магазин Алло відкрився в самому центрі міста Хмельницький – на вулиці Проскурівській, 2. Раніше неподалік працювала невелика торгова точка компанії у старому форматі. Компанія вирішила перенести магазин в нове просторе приміщення, перезапустивши у новому концепті.

Цей матеріал також доступний російською мовою

«При розробці формату дотримувалися візії компанії. Вона полягає в тому, що Алло – лідер і законодавець трендів в продажу продуктів інтернету речей (IoT), телеком послуг, персональної електроніки, а також помітний гравець на ринку побутової техніки та успішний маркетплейс. Саме тому в магазині представлені еко-системи лідерів ринку електроніки, додані зручні зони видачі товарів, що були замовлені на сайті, представлені всілякі розумні гаджети та додана така нова товарна категорія, як Smart TV», – прокоментував відкриття директор з розвитку і форматах Алло Микола Астапов.

Релокація торгової точки стала можливою завдяки сприянню консалтингової компанії Retail & Development Advisor – партнера мережі Алло у сфері брокериджа торгової нерухомості. Компанія брала участь в пошуку максимально відповідної для переїзду локації.

«Завданням RDA був підбір оптимального приміщення під новий магазин Алло в центрі Хмельницького. З огляду на успішну роботу рітейлера в місті, компанія потребувала розширення й оновлення торгової точки. Незважаючи на дефіцит якісних торгових площ в центральній частині Хмельницького, RDA вдалося підібрати приміщення з потрібним місцем розташування та параметрами. Підсумком стало відкриття оновленого магазину Алло площею близько 175 кв. м на вулиці Проскурівській. Вона характеризується високим пішохідним трафіком, що було однією з найважливіших вимог при виборі нової локації», – підкреслила директор Retail & Development Advisor Таїсія Литовченко.

Новий магазин став четвертим для рітейлера в Хмельницькому і 340-м у всеукраїнській мережі Алло. За словами Миколи Астапова, в цьому році компанія продовжить активно оновлювати мережу і відкривати флагманські магазини по всій країні.

Довідка. Група компаній Алло була заснована у 1998 році, а зараз є лідером українського ринку персональної електроніки та смартфонів з часткою близько 30%. Група об’єднує велику роздрібну мережу, маркетплейс allo.ua, дистриб’юторську компанію Цифротех. Роздрібна мережа компанії представлена ​​в усіх регіонах України. Географічне покриття Алло охоплює 140 міст країни. Крім магазинів під брендом Алло компанія управляє офіційними точками Mi Store в Україні, а також деякими торговими об’єктами мобільних операторів Київстар, Vodafone та Lifecell.

Читайте також –

Мережа магазинів біля дому КОЛО залучила Retail&Development Advisor для пошуку локацій під торгові точки

Про автора