Нова пошта буде логістичним та фулфілмент-партнером IKEA в Україні

Нова пошта буде логістичним та фулфілмент-партнером IKEA в Україні

26.12.2018 12:15
  805
Ukrainian Retail Association

Компанія НП Логістик, яка входить в групу Нова пошта, надаватиме шведській компанії логістичні послуги, в тому числі зберігання і комплектацію замовлень для її магазину формату Сity store в Києві.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Україні, а також Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії, реалізує IKEA Південно-Східна Європа, яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). IKEA Group найбільший в світі рітейлер товарів для будинку з 367 фірмовими магазинами на 30 ринках. НП Логістик спеціалізується на фулфілменті: зберіганні товарів на складах, комплектації і відправлення замовлень одержувачу.

Як це працює: клієнт робить замовлення в інтернет-магазині, але магазин не тримає товари на власному майданчику, а використовує послугу фулфілменту, – всі його товари зберігаються на складі НП Логістик. Співробітники компанії збирають складові замовлення і доставляють його клієнту. Магазин економить на утриманні складських приміщень і штаті співробітників.

«Це дозволить об’єднати першокласні стандарти фулфілмента і доставки з меблевим рітейлом, – говорить В’ячеслав Климов, співвласник Нова пошта. – Це сигнал для інших зарубіжних інвесторів – в нашій країні є надійні партнери».

Довідка. Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі Нова пошта, НП Логістик, ПОСТ ФІНАНС і Нова пошта Інтернешнл.

Мережа Нова пошта налічує понад 2400 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2017 перевищила 146 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. ПОСТ ФІНАНС – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Інтернешнл розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Читайте також –

Ірина Холод, Нова пошта: Тенденції онлайн-шопінгу в Україні

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку