Головна > Новини > Новини компаній > Нова пошта запустила послугу авіадоставки
Нова пошта запустила послугу авіадоставки

Нова пошта запустила послугу авіадоставки

З 10 жовтня компанія запустила в комерційне використання нову послугу – «Авіадоставка». Доплата до стандартних тарифів – 30 грн за кілограм.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляє прес-служба Нова пошта, послуга дозволяє забезпечувати доставку за добу між містами Заходу і Сходу України. Наприклад, якщо відправити посилку до 15:00 в мукачівському відділенні, її доставлять до відділення Маріуполя до 18:00 наступного дня, аналогічно – якщо відправляти по маршруту Запоріжжя-Самбір. Рейси виконуються за маршрутом Львів-Дніпро-Львів з понеділка по п’ятницю щотижня.

Доплативши 30 грн за кілограм, клієнт отримує гарантовану доставку на наступний день. Якщо компанія не встигне доставити вчасно, клієнт отримає компенсацію повної вартості доставки. Більш детальну інформацію про послугу можна подивитися тут: https://novaposhta.ua/avia_tariffs. Замовити послугу авіадоставки посилок до 30 кг можна у відділеннях, відправка буде тільки по буднях.

«Ми постійно впроваджуємо інновації, щоб доставляти посилки надійно і швидко. Додавання авіатранспорту в процес доставки створює новий стандарт на ринку і забезпечує новий позитивний досвід для наших клієнтів », – коментує директор Нова пошта Олександр Бульба.

На даний момент замовити послугу «Авіадоставка» можна у відділеннях 9-ти населених пунктів західної України (Львів, Мукачеве, Ужгород, Дрогобич, Мостиська, Новояворівськ, Самбір, Стрий та Червоноград) та 16-ти міст сходу і півдня країни (Дніпро, Запоріжжя , Кам’янське, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Новомосковськ, Павлоград, Полтава, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Суми, Харків, Херсон). У планах компанії – розширювати географію авіадоставки.

Довідка. Нова пошта надає повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи Нова Пошта входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі Нова Пошта, НП Логістик, ПОСТ ФІНАНС і Нова Пошта Інтернешнл. Мережа компанії налічує більше 5000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 перевищило 174 млн.

НП Логістик надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. ПОСТ ФІНАНС – небанківська фінустанова, що дозволяє проводити грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Інтернешнл розвиває міжнародну партнерську мережу по експрес-доставці.

Читайте також –

Нова пошта відкрила Львівський інноваційний термінал

Про автора