Головна > Новини > Новини компаній > Біржовий оператор ICE запропонував купити eBay за $30 мільярдів
Біржовий оператор ICE запропонував купити eBay за $30 мільярдів

Біржовий оператор ICE запропонував купити eBay за $30 мільярдів

Біржовий оператор Intercontinental Exchange Inc. (ICE) запропонував купити найбільший в світі інтернет-аукціон eBay Inc., ймовірно, більш ніж за $30 млрд, пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Цей матеріал доступний російською мовою

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляє БізнесЦензор. За їхніми відомостями, це вже повторна пропозиція. Попередні переговори виявилися безрезультатними.

ICE підтвердила, що робила таку пропозицію: “ICE зверталася до eBay, щоб оцінити коло потенційних можливостей для створення вартості для акціонерів обох компаній, eBay не виявила особливої ​​зацікавленості”.

Ринкова вартість eBay перевищує $28 млрд і, з урахуванням премії, яку повинна запропонувати ICE, щоб зацікавити компанію, сума угоди може перевищити $30 млрд, пише WSJ. За даними її співрозмовників, ICE цікавиться, головним чином, ключовим бізнесом eBay – її інтернет-майданчиком, а не підрозділом, продаж якого розглядає eBay. Раніше повідомлялося, що eBay оцінює можливість продажу бізнесу по рекламі товарів та послуг, що продаються на її майданчику, вартість якого може складати близько $10 млрд.

Купівля eBay була б незвичайним кроком для стратегії ICE, тому інвестори компанії сприйняли новину про її інтерес до інтернет-аукціону без ентузіазму. Акції ICE на торгах у вівторок подешевшали на 7,5%. Котирування eBay злетіли до закриття ринку на 8,8%.

eBay Inc. управляє платформою, де свої товари можуть запропонувати продавці будь-якого масштабу. Компанія заснована в Сан-Хосе, Каліфорнія, в 1995 році. Майданчик об’єднує мільйони продавців і покупців, обсяг продажів в четвертому кварталі 2019 року склав $23,3 млрд.

Джерело: БизнесЦензор

Читайте також –

Ціна імені: топ-10 найдорожчих світових брендів з рітейлу

Про автора