Головна > Досвід > Інновації > Аптека Доброго Дня запустила мобільний додаток
Аптека Доброго Дня запустила мобільний додаток

Аптека Доброго Дня запустила мобільний додаток

У додатку клієнти можуть замовляти ліки онлайн, відслідковувати історію покупок, отримувати персоніфіковані пропозиції та користуватися програмою лояльності.

Про це RAU повідомила прес-служба компанії. «Новий мобільний додаток має стати ще одним зручним інструментом комунікації клієнта з мережею. Інформація в додатку представлена ​​в доступній формі. У ньому клієнт зможе забронювати необхідні товари в найближчих до нього аптеках з опцією моментального викупу замовлення, підключитися до програми лояльності, згенерувати віртуальну бонусну карту (навіть якщо немає пластикової) і стежити за балансом бонусної картки», – зазначив керівник відділу альтернативних продажів Аптека Доброго Дня Костянтин Костюшко.

У додатку у кожного клієнта є особистий кабінет, де зберігається його персональна інформація, а також історія покупок і нарахування бонусів, що має допомогти контролювати свої витрати та розумно використовувати бонуси.

Також мобільна пропозиція пропонує:

  • Пошук товарів по всьому асортименту аптек (більше 17 000 товарів для здоров’я та краси);
  • Онлайн-бронювання товарів в аптеках (понад 230 аптек по всій Україні);
  • Пошук найближчої аптеки;
  • Графік роботи та контактна інформація аптек;
  • Віртуальна бонусна карта (тепер немає необхідності носити з собою пластикову карту);
  • Діючі акції та знижки, персональні пропозиції;
  • Нагадування про прийом вживаних препаратів;
  • Інструкції, опис товарів;
  • Управління повторними замовленнями в один дотик.

Одночасно із запуском мобільного додатка ведеться робота над розширенням його функціональних можливостей.

Додаток розрахований для користувачів смартфонів і планшетів з операційними системами IOS і Android. Завантажити додаток можна безкоштовно в онлайн-магазинах App Store та Google Play.

Довідка. Мережа Аптека Доброго Дня ─ національний бренд №1 в сегменті професійної фармацевтичної експертизи. Компанія почала свою роботу в серпні 2006 року. Перші торгові точки були відкриті в Києві з подальшим розвитком по всій території України. На даним момент мережа управляє 212 аптеками в 15 областях країни.

Читайте також –

Топ-10 найбільших аптечних мереж України

Про автора