МХП хоче відкрити до кінця року 150 магазинів М’ясомаркет

МХП хоче відкрити до кінця року 150 магазинів М’ясомаркет

09.06.2021 02:00
  764
Микола Маранчак

1 червня у Львові відкрився ювілейний 70-й магазин мережі М’ясомаркет. Всього протягом двох минулих місяців у різних областях України розпочали роботу 10 гастрономічних бутиків, а до кінця року в планах МХП — відкрити ще 150 торгових точок, що розширить мережу до 200 магазинів.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це повідомляю UNN з посиланням на прес-реліз компанії. За словами директора департаменту з розвитку бізнесу клієнтів МХП Дмитра Морозова, амбіційною метою компанії є збереження високого темпу розвитку мережі, який вона демонструє з кінця 2020 року.

В магазинах М’ясомаркет працюють м’ясні сомельє – фахівці, які проходять спеціальне навчання у створеній на базі холдингу “Школі м’ясних сомельє” на чолі з бренд-шефом МХП Алексом Юсуповим. Сомельє доступною мовою відповідають на всі питання гостей магазину, підказують, яке м’ясо під яку страву взяти, розповідають про походження м’ясної продукції, діляться рецептами та допомагають клієнтам з вибором. За бажанням покупця, вони можуть безкоштовно замаринувати м’ясо безпосередньо у магазині.

Близько половини М’ясомаркетів об’єднані з кулінарними відділами, де готують шаурму та донери. Розвиток франчайзингової мережі М’ясомаркет, а також інших гастрономічних форматів МХП – Döner Market та гастростудії “Секрети Шефа” – є практичними кроками втілення стратегії щодо трансформації компанії з сировинної на кулінарну.

В найближчих планах компанії: розширити кулінарну лінійку та суттєво збільшити пропозицію по готовим стравам у магазинах.

Читайте також

Дмитро Морозов, Миронівський хлібопродукт: Нові формати торгівлі від МХП


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку