McDonald’s в Україні відкриває перший ресторан безпосередньо на трасі

McDonald’s в Україні відкриває перший ресторан безпосередньо на трасі

21.07.2023 12:40
  4292
Костянтин Симоненко

21 липня відкрився новий ресторан McDonald’s, розташований на 127-му кілометрі від Києва у Житомирській області, поблизу села Глибочиця. Це перший ресторан McDonald’s на автодорозі міжнародного значення М-06 «Київ-Чоп».

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, таким чином McDonald’s продовжує відновлювати роботу, розвиватися та відкривати нові ресторани.

«Заклади на трасах є частиною стратегії розвитку в Україні і давньою практикою у світі. Зараз як ніколи потреба смачного, якісного харчування в дорозі актуальна для українців, і ми здійснили заплановане ще до повномасштабного вторгнення відкриття на Житомирській трасі, тому що завжди намагаємось бути там, де потрібні нашим клієнтам. В цьому випадку ми використовуємо розташування поруч з уже існуючим елементом інфраструктури, а саме АЗС WOG, щоб зупинка була максимально зручною та ефективною по часу»,  ̶  підкреслила генеральний директор McDonald’s в Україні, Чехії та Словаччині Юлія Бадрітдінова.

Подію прокоментував віце-прем’єр-міністр із відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков: «Компанія «МакДональдз Юкрейн» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні, які, зокрема, створюють сучасну та доступну інфраструктуру. Відтепер це стосується не лише великих міст. Відкриття нового об’єкта на трасі М-06 «Київ-Чоп» – важливий сигнал для бізнесу: відновлення та розвиток можливі навіть попри війну».

Просторий заклад площею понад 500 кв. м має 133 місця для відвідувачів у залі та 116 на терасі та є одним з найбільших ресторанів McDonald’s в Україні. Біля ресторану виділена територія для паркування великих автобусів, тож тут матимуть можливість зробити перерву, смачно поїсти й перепочити й ті, хто їдуть власними автівками, і групи мандрівників. Окрім традиційного сервісу, у залі ресторану також встановлена мікрохвильова піч для відвідувачів з немовлятами, аби вони мали змогу за потреби розігріти дитяче харчування.

Заклад працюватиме з 7.30 до 22.00 із дотриманням розширених правил безпеки, впроваджених компанією. Ресторани закриваються під час повітряної тривоги і відновлюють роботу орієнтовно через годину після її скасування.

Разом із щойно відкритим закладом в Україні вже працюють понад 90 ресторанів McDonald’s.

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії McDonald’s в Україні: на сайті https://www.mcdonalds.com/ua/uk-ua.html та в мобільному додатку McDonald’s (в AppStore та Google Play).

Довідка. McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку