“Фільтраційні заходи”: з Leroy Merlin Ukraine звільняють працівників, які задають питання про роботу мережі в росії

“Фільтраційні заходи”: з Leroy Merlin Ukraine звільняють працівників, які задають питання про роботу мережі в росії

23.09.2022 08:15
  5501
Микола Маранчак

Зі співробітниками Leroy Merlin Ukraine проводять співбесіди. В компанії залишаються лише ті, хто публічно не задає питання до керівництва з приводу продовження роботи мережі у росії. Якщо працівник задає зайві питання, він потрапляє до “чорного списку” і більше не допускається до роботи.

Про це RAU розповіли одразу кілька працівників компанії, частину з яких вже “попросили звільнитись”. “Майже всі, хто допомагав військовим, волонтерам, співробітникам зараз звільнені. Леруа абсолютно проросійська компанія і дуже шкода тих років, які я їм віддав”, – розповів на умовах анонімності один з них.

З жовтня в компанії обіцяють масові скорочення для тих, хто не пройшов “фільтрацію”. Інший топ-менеджер компанії каже, що у них й надалі немає офіційної комунікації з головним офісом чи будь-якої інформації щодо планів компанії відносно співробітників магазинів: “Повністю ліквідований та розформований відділ персоналу та зовнішніх комунікацій. Відділ пропозицій скорочений на 85%. Відділ ecommerce працює частково. Всі наші функції тепер виконують лояльні співробітники магазинів, я вже мовчу, що фахово у них для цього немає ані освіти, ані багажу досвіду”.

Попри тиск, частина команди продовжує працювати і намагається вплинути на ситуацію.

“Керівництво компанії викликає на роботу співробітників, які не будуть говорити нічого про війну в Україні, та засуджувати їх. Просто будуть мовчати на цю тему”, – пояснює співрозмовник RAU.

Його слова підтверджує ще один керівник відділу Leroy Merlin Ukraine. З його команди працює дві-три людини, проте самого, як менеджера, не ставлять до відома, як та над чим працює команда, доступу до систем немає. “Запрошення до співпраці отримували ті, хто мовчав про дії компанії з самого початку, коли ще мали надію та закликали до припинення роботи у рф. Перевіряється, що співробітник писав чи говорив про компанію та про її роботу у росії”.

Нагадаємо, попри заклики української сторони французька компанія Leroy Merlin заявляє про відсутність наміру вийти з російського ринку. В березні українських співробітників відключили від корпоративних засобів зв’язку. Соцмережі з 1 квітня не працюють, сайт – “лише для ознайомлення з асортиментом”.

Читайте також

Топ-50 рітейлерів, які пішли з росії, призупинили роботу або залишилися працювати


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку