Головна > Новини > Новини партнерів > Kasta.ua, Оmnicore і Хорошоп: Як запустити онлайн-продажі за сім днів
Kasta.ua, Оmnicore і Хорошоп: Як запустити онлайн-продажі за сім днів

Kasta.ua, Оmnicore і Хорошоп: Як запустити онлайн-продажі за сім днів

Лідируючі українські IT-компанії Kasta.ua, Оmnicore і Хорошоп об’єдналися, щоб в період карантину запропонувати українському бізнесу швидкий та ефективний вихід в онлайн з мінімальними витратами часу і коштів.

Цей матеріал доступний російською мовою

Введення карантинних обмежень змушує компанії і бренди шукати нові шляхи розвитку. ТРЦ, ринки, бутіки й дрібні роздрібні магазини закриті, а продавці багатьох категорій товарів позбулися основного каналу збуту. Закупівлі сезонних колекцій були зроблені восени 2019 року, ключові місяці продажів колекцій збіглися з карантином. Підприємці розуміють, що високий сезон упущений і потрібно терміново шукати нові канали продажів.

Kasta, Omnicore і Хорошоп спільно пропонують таке рішення. Головна мета проекту – дати можливість брендам вийти в онлайн зі своїми товарами всього за один тиждень. Тобто відкрити інтернет-магазин, навчитися керувати онлайн-каналом продажів і використовувати карантинний період, як нову можливість для розвитку в період кризи.

Зокрема, проект пропонує все необхідне для старту онлайн-бізнесу:

  • Створення сайту, наповнення товарами і інтеграцію з системами оплати, доставки та складом.
  • Якісну зйомку товару, створення і розміщення контенту.
  • Digital Marketing.
  • Розміщення товарів на провідних маркетплейсах.
  • Налаштування клієнтського сервісу і доставки замовлень: повний супровід від першого дзвінка до отримання товару клієнтом.
  • Навчання персоналу роботі в інтернет-магазині.

Це дозволить запустити онлайн-продажу всього за тиждень без зайвих узгоджень і розробки. Заявку можна залишить на спеціальному сайті і там же отримати всю необхідну інформацію.

Читайте також –

https://rau.ua/novyni/novini-kompanij/ritejlery-perehodyat-v-internet/

Про автора