Головна > Новини > Нові проекти > Інвестори з ОАЕ запускають в Україні агрегатор ваучерів Wouch!
Інвестори з ОАЕ запускають в Україні агрегатор ваучерів Wouch!

Інвестори з ОАЕ запускають в Україні агрегатор ваучерів Wouch!

Неназвані інвестори з Об’єднаних Арабських Еміратів планують вкласти 30 млн грн в запуск агрегатора ваучерів Wouch! Він уже працює з мережами ресторанів Mafia, Tiesto Grill, BAO, NAM, Файна Фамілія та іншими.

Цей матеріал доступний російською мовою

З 28 липня в Києві почав роботу сервіс нового для України формату – агрегатор спеціальних пропозицій від ресторанів, барів, салонів краси та інших компаній, які пропонують +1 безкоштовну послугу для клієнтів. Це додаток, який можна завантажити безкоштовно. Як повідомила RAU прес-служба компанії, в її розвиток в Україні вкладуть 30 млн грн.

Ідея та власники

Прабатьком додатку WOUCH! став сервіс The Entertainer, який більше 6 років працює на ринку ОАЕ і має 1 млн активних користувачів.

Власники проекту – інвестори з Еміратів, у яких в портфелі кілька IT-проектів на Близькому Сході. Сервіс WOUCH! для інвесторів – пілотний проект в Україні. У планах власників – охопити всі великі міста України, а протягом року запустити додаток в декількох країнах Східної Європи.

Бізнес-модель

Особливістю програми WOUCH! є те, що сервіс доступний у форматі підписки (на 1 або 3 місяці), за період дії якої можна використовувати всі доступні ваучери від закладів в необмеженій кількості. Наприклад, +1 безкоштовне блюдо з основного меню, +1 абонемент в спортзал, +1 послуга масажу або ж +1 квиток в зоопарк. Компанії з ваучерами згруповані за розділами: Ресторани, Краса, Розваги, Сервіси і Шопінг. На старті відкриті 3 перших розділи.

Щоб активувати ваучер “1 + 1” і здобути друге безкоштовне блюдо або послугу потрібно:

  1. Обрати заклад
  2. Під час відвідування сказати адміністратору / офіціантові, що у вас є ваучер
  3. Адміністратор вводить пін-код і ваучер активується

Підключаючи місяць користування сервісом, клієнт отримує ексклюзивні ваучери в форматі “1 + 1” у всіх закладах-партнерах. Це означає, що купуючи блюдо в ресторані або обслуговуючись в барбершопі, другу піцу або стрижку можна отримати безкоштовно, якщо пред’явити ваучер в додатку.

Компанії-партнери

На момент запуску в додатку активні понад 400 ваучерів в 120 компаніях з пропозиціями “2 за ціною 1”, “послуга в подарунок”, “ексклюзивна знижка”. Кожен день додається від 5 до 10 партнерів.

У списку компаній також доступні ваучери від ресторанів Mafia (друга піца і рол в подарунок), Tiesto Grill, BAO, NAM, Файна Прізвище, Mira Cafe, KAMA, Cливки общества і City Beach Club, який дає безкоштовні алкогольні напої при оренді шезлонгів.

“На українському ринку немає компаній, які б працювали в подібному форматі. Наш додаток – це бібліотека “плюшок” для молодого і активного киянина, який хоче і готовий отримувати більше. Вартість однієї щомісячної підписки окупається в момент використання першого ж ваучера. Наша місія – допомагати закладам залучати нових клієнтів, які залишаться з ними надовго (при цьому всі витрати на рекламу і залучення ми беремо на себе), а жителям міста – дослідити нові цікаві місця і отримувати більше послуг за ті ж гроші”, – прокоментував Владислав Сень, СЕО сервісу WOUCH:

На старті сервіс додає партнерів безкоштовно. Ніяких абонплат або комісій немає. Заявки приймаються від компаній в сферах HORECA / Beauty & SPA / ENTERTAINMENT / HOSPITALITY / RETAIL, в тому числі від сервісів з різного роду послугами: хімчистки, автомийки, СТО, сервісні центри та ін. Залишити заявку можна на сайті.

Монетизація

Ціна за щомісячну передплату додатку стартує від 59 грн в місяць. Але є і безкоштовний тестовий період – можливість використовувати 3 будь-яких ваучера протягом 14 днів з моменту реєстрації. Без доплат і будь-яких списань.

За допомогою промокоду wouch2020 (діє до 10.08.20), можна підключити безкоштовну передплату на 30 днів і оцінити зручність сервісу.

До кінця року проект планує запуститися в Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

Читайте також – 

Владислав Чечоткін, Rozetka: Плануємо розвивати абсолютно всі способи доставки

Про автора