Епіцентр оновив ТЦ у Рівному: відкрито нові відділи, а також Intersport Outlet

Епіцентр оновив ТЦ у Рівному: відкрито нові відділи, а також Intersport Outlet

15.11.2019 01:58
  976
rau

Після реконструкції у ТЦ Епіцентр у Рівному з’явилися нові відділи та магазини.

Цей текст доступний також російською мовою

Епіцентр у Рівному на вул. Макарова, 17, який був відкритий ще у 2008 році, перебудовано з формату “гіпермаркет” у сучасний торговельний центр, де відділи представлені у форматі shop-in-shop. Про це RAU повідомила прес-служба компанії.

«Будівельними гіпермаркетами ми були на етапі розбудови мережі Епіцентр. Після того, як ми ввели додаткові групи товарів, такі як побутова хімія, посуд, текстиль, подарунки, ми перейшли в формат будівельно-господарського гіпермаркету. А після відкриття у грудні 2014 року найбільшого за площею Епіцентру на вул. Полярній в Києві (105 000 кв. м), ми перейшли у формат торговельного центру. Згідно з цим форматом відкриваються нові та перебудовуються існуючі магазини», – зазначає заступник генерального директора з питань роздрібної торгівлі Епіцентр К Володимир Гончаров.

Після реконструкції, яка тривала три місяці, у ТЦ Епіцентр у Рівному площею понад 23 000 кв. м було суттєво розширено асортимент декору та домашнього текстилю у галереї Деко, збільшено вибір рослин та аксесуарів для садівництва у Garden Центр.

Колишній відділ побутової техніки представлений як центр техніки ЦЕ ТЕ. Змінилося не тільки його оформлення, але й  суттєво розширено асортимент, з’явилися окремі experience- та бренд-зони. Тут покупець може обрати та протестувати необхідний товар, а також на місці вирішити всі питання, пов’язані з його оплатою, доставкою та додатковим сервісом.

«Центр меблів» у двоповерховому ТЦ Епіцентр у Рівному було перебудовано згідно з концепцією «Ідеї та рішення» – з’явилися шоу-руми, створені виключно за допомогою товарів, які продаються в мережі Епіцентр. Таким чином, покупці можуть оцінити вже готові рішення для вітальні, спальні або кухні та одразу зрозуміти, як ті чи інші меблі будуть виглядати у їх квартирі.

Після реконструкції у ТЦ з’являться і нові магазини. Зокрема, магазин дитячих товарів та одягу Епік з великим дитячим майданчиком та Military для прихильників полювання та риболовлі. Для шанувальників спорту — на площі майже 1000 кв. м відкрито стоковий магазин Intersport Outlet. У ньому представлений широкий вибір спортивних товарів (понад 19 000 артикулів) як для професійних спортсменів, так і прихільників активного способу життя.

Серед найбільших відділів торговельного центру «Сантехніка» з окремим салоном плитки та сантехніки (2450 кв. м), «Деко» (2000 кв. м), «Вироби з дерева» (1750 кв. м) та «Гарден центр» з вуличним майданчикам «Садового центру» (1700 кв. м). Асортимент торговельного центру після реконструкції складає понад 145 000 артикулів.

Для зручності клієнтів у торговельному центрі була вдосконалена внутрішня навігація та встановлені зручні стільці та лавки. Також працює кафе, відділення банку та центр видачі товарів, замовлених онлайн в інтернет-магазині 27.ua. Також у ТЦ доступні численні додаткові послуги для покупців, зокрема, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок та сервісний центр.

Нагадаємо, з початку року згідно з концепцією торговельного центру було перебудовано ще два гіпермаркети мережі – у Луцьку та Ужгороді. Роботи на декількох об’єктах тривають. Крім того, у 2019 році Епіцентр відкрив шість нових торговельних центрів.

Читайте також –

Епіцентр активізує експансію центрів техніки ЦЕ ТЕ в регіони України


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку