50 днів війни: як український рітейл підтримує країну гуманітарною допомогою (інфографіка)

50 днів війни: як український рітейл підтримує країну гуманітарною допомогою (інфографіка)

18.04.2022 10:00
  1189
rau

Асоціація рітейлерів України спільно з продовольчим комітетом при Офісі Президента підготувала інфографіку з інформацією про надану гуманітарну допомогу рітейлом з початку війни.

Станом на 14 квітня українські рітейлери передали на потреби армії та територіальної оборони продовольчої продукції на суму близько 472 млн грн. Ще на 113,6 млн грн було передано гуманітарної допомоги. Непродовольчої продукції було поставлено на суму 108,4 млн грн для армії та ТрО та 72,4 млн грн – гуманітарки.

Крім того, рітейлери долучилися до збору медикаментів, які було передано на суму 4,5 млн грн. Інформація про допомогу надана за 50 днів війни.

Інформація була надана більше 40 найбільшими українськими рітейлерами з різних сегментів: FMCG, drogerie, техніка та електроніка, fashion, аптеками та іншими.

Від самого початку війни активно надають допомогу такі рітейлери, як: КОЛО, LC Waikiki, Епіцентр К, BM Техніка, ARGO, ARBER, Novus Україна, Антошка, Наш Край, SPAR, METRO Україна, COMFY, Ашан Рітейл Україна, Fozzy Group, АТБ маркет, ЕКО Маркет, MOYO, Фокстрот, Flagman, Watsons, группа аптек “АНЦ”, Аптека 3І, Аптека Доброго Дня, Istudio та інші.

Додаткова вдячність рітейлерам, які швидко реагують на заявки про допомогу, які надходять до виконання саме в Асоціацію рітейлерів України. Серед них: Ельдорадо, COMFY, Алло, Мойо, Сільпо, METRO, Varus, Аптека АНЦ, Аптека Доброго дня, Аптека DS, Аптека ЗІ, Епіцентр К, Аврора, LC Waikiki, Арбер, Ukrnafta, Антошка, Леруа Мерлен та ін.

Читайте також

Food-рітейл зможе залучити додаткові пільгові кредити до 1 млрд грн


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку