На фінішній прямій: ТРЦ Planeta Mall у Харкові готується до відкриття вже навесні

На фінішній прямій: ТРЦ Planeta Mall у Харкові готується до відкриття вже навесні

18.02.2022 01:15
  2179
rau

Вже навесні найбільший ТРЦ Харкова Planeta Mall прийматиме відвідувачів. По виконаному обсягу робіт можна сказати, що реконструкція другої черги наближається до завершення. На загальній площі об’єкту (GBA) 110 000 кв. м, з яких орендна площа (GLA) склала 70 000 кв.м, будуть розміщені близько 120 магазинів та 15 ресторанів у зоні фуд-холу.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як повідомляє консалтингова компанія UTG – брокер проектку, наразі заповненість найбільшого ТРЦ Харкова складає 82%, що свідчить про готовність ТРЦ до відкриття навесні цього року.

Ремонтні роботи у своїх приміщеннях вже ведуть такі якірні орендарі як продуктовий супермаркет Сільпо на площі 4000 кв. м, семизальний кінотеатр Cinema City, а також дитячий розважальний центр Family Park, який займатиме площу 3000 кв. м. Окрім того на своїх локаціях також облаштовують точки продажу бренди польської групи LPP: Reserved, Sinsay, House, Cropp, а також LC Waikiki, O’STIN, Sportmaster, ведуть облаштувальні роботи дитячий оператор Антошка, універмаг товарів для будинку JYSK тощо. На першому поверсі з фасадного боку ТРЦ ремонтні роботи та встановлення точок обслуговування для секції McDrive веде заклад мережі McDonald’s.

Фасадне оздоблення комплексу завершено та встановлена головна вивіска з назвою ТРЦ. Спеціалісти займаються монтажем елементів для запуску унікального медіафасаду, загальна площа якого склала 2500 кв. м. На вході зі сторони першої черги вже встановлений найбільший у місті LED-екран розміром 12х22 м. Він розташований таким чином, що його видно ще з кільцевої дороги на під’їзді до ТРЦ Planeta Mall.

Ретельна увага приділяється й організації внутрішнього простору. У ТРЦ встановлюються всі необхідні комунікації, венталіційна та система пожежної безпеки. У місцях загального користування завершуються роботи з оздоблення колон декоративними панелями та на фінальному етапі знаходиться установка покриття підлоги.

На третьому поверсі Planeta Mall у зоні фуд-холу – одного з найбільших у Харкові – підлога вже вкрита декоративним покриттям. Найближчим часом планується встановлення основного та додаткового освітлення.

Орендарями ТРЦ Planeta Mall стали: бренди одягу LC Waikiki, Andre Tan, Arber Megastore, Gloria Jeans, Sportmaster, O`STIN, Colin’s, Gerry Weber, Dan John, бренди fashion-рітейлерів Ultra Group – Hugo, Karl Lagerfeld, Baldinini, Super Dry, Levi’s, Guess та LPP Group – SinSay, House, Cropp, Reserved та Mohito, спортивні бренди Puma, New Balance та Sport City, дитячі магазини Антошка, Чудо острів, Reima, Gulliver, Книголенд. Найбільшу різнооператорну технологічну галерею складатимуть магазини Comfy, Eldorado та Фокстрот, вікдриється новий шоу-рум електроніки Алло у новітньому форматі MAX. У ТРЦ також буде представлений вітчизняний бренд взуття Estro, Sketchers та Intertop, відкриється перший у Харкові магазин Librarium, а доповнить його магазин декору Kaktus та точка з аксесуарами A-Shop. Буде відкритий найбільший оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury Brocard. Колекції жіночої білизни будуть представлені операторам Anabel Arto, Obrana, bra bra bra тощо. Ювелірну галерею представлять такі лідери ринку, як Столична ювелірна фабрика, Aurum, Casta jewelry club та інші.

Довідка. Planeta Mall стане найбільшим регіональним ТРЦ України з загальною площею об’єкту 110 000 кв.м. Він розташований поруч з гіпермаркетами Metro і Епіцентр, що сприятиме створенню потужного торгового кластера, який стане запорукою високої відвідуваності ТРЦ. В Planeta Mall розміститься більше 120 магазинів, 15 ресторанів та такі якірні орендарі, як продуктовий супермаркет Сільпо, універмаг товарів для дому JYSK, парк дитячих розваг Family Park та семизальний кінотеатр Cinema City. Поруч з об’єктом буде розташована парковка на 1000 машиномісць.

Читайте також –

Новини ТРЦ: Khortitsa Mall, Nikolsky, ЦУМ Київ, City Mall, Даринок та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку